Rychlé a bezproblémové jednání

 

Mohu za sebe prohlásit, že jsem spokojena s rychlostí i servisem jaký tito investoři poskytují. V jeden den jsem si zažádala a další den jsem měla půjčku vyřízenou. Takže za sebe pokud bych mohla hodnotit tak ohodnotím 9 body z 10 (ať moc nezpychnou ;-)  )

 

 

Vřelé díky moc

 

Manžel měl problém s exekucí když se zaručil svému hodně dobrému kamarádovy. Dostaly jsme tak náš dům do dražby a kdyby nebylo této stránky a rychlého jednání lidí, kteří zde pracují tak jsme o dům přišli. Musíme strašně moc poděkovat.

 

 

Předčasné splacení = super finanční pomocníci

 

Půjčily mi ještě tentýž den 100000,- a jelikož nemají žádné sankce za předčasné splacení tak jsem v průběhu měsíce z této částky vydělal 400000 tak jsem vše splatil a bez sankcí. U mě maximální spokojenost.

 

 

Nízké úroky

 

Obešla jsem za cca 6 měsíců strašnou spoustu nebankovních společností a investorů a každý chtěl vrátit šílenou částku. Když jsem si v kalkulačce spočítala kolik vrátím tak jsem si v první chvíli myslela, že je to jen nějaký reklamní tah jak přilákat klienty. Bohužel jsem byla mile překvapena a to co bylo napsáno se také stalo. Odůvodnění když jsem se ptala jak je možné, že mají tak nízký úrok bylo, že nejsou zloději aby vydělávaly na lidském neštěstí. Jste jedničky a já Vás budu jen dále doporučovat.

 

 

Zde jsme pro Vás získaly alespoň pro představu o našich službách pár referencí. Bohužel ani jeden z klientů si nepřál zveřejnit na sebe nějaký kontakt a my toto přání ctíme. Takže zůstávají v anonymitě.

 
Inzerce půjček - Online půjčky - Nebankovní 

půjčky    Půjčka - Inzerce půjček | Rychlá půjčka - Půjčka    Půjčka, Půjčky, Inzerce - Bezplatná inzerce 

půjček    Půjčka - Inzerce půjček - Bezplatná inzerce 

půjček   
„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde